چه چیز به زندگیتان معنا میدهد؟

زمانی به اندازه ای از درک برسید، میتوانید اقدام کنید به کسی کمک کنید. در مورد چیزهایی که از کمک به آنها فرا گرفته اید، بنویسید. چیزی برای کسی درست کنید این دست سازه را برای افراد دیگر هم تهیه کنید. کاری شروع کنید بخشی از چیزی باشید هدف جدیدی شروع کنید. هر روز، از خودتان بپرسید چه چیز به زندگیتان معنا میدهد؟ در نهایت، تصویر بزرگتری خواهید داشت.

چه چیز به زندگیتان معنا میدهد؟

خود را برای بزرگتر کردن این تصویر، به چالش بکشید. الان باید سعی کنید این دید جدید را به زندگی روزمره خود وارد کنید. اگر بتوانید این موارد را وارد زندگی خود کنید، هدفمند زندگی میکنید .

 • دید خود را در قدمهای کوچک ادغام کنید تا زمانی که هر روز یک وظیفه معنادار برای انجام داشته باشید .
 • ساختار زندگی خود را به نحوی بچینید که جایی برای معنا در آن باشد .
 • تمرینهایی در زندگی روزانه خود وارد کنید که کمک تان کند از عادتهایی که از ایجاد معنا جلوگیری میکنند، دوری کنید.
 • ساختار زندگی خود را حول معنای جدید زندگی بسازید. مدیتیشن، رژیم سالم، تندرستی و مطالعه را حتما مدنظر داشته باشید.
 • هر کاری را به بهترین شیوه ای که میتوانید، انجام دهید. به این معنا نیست که خود را خسته کنید، ولی سعی کنید هر کاری را با تمام تمرکز و توان انجام دهید و انرژی نصفه نیمه روی چیزی نگذارید.

جملات انگیزشی

 1.  زمانی که تصمیم میگیرید که بر اهداف خود پافشاری کنید و در برابر ترس بایستید با خود واقعیتان روبرو خواهید شد و آن جایی است که همه چیز ممکن است .
 2.  شیرینی یک بار موفقیت، به تلخی صد بار شکست میارزد.
 3. همه ما باید یک هدف و چشم انداز در زندگیمان داشته باشیم. اگر ندانید که چه جایی را نشانه گیری میکنید، شما یک انسان هدفمند نیستید.
 4. بنظر من هیچ چیز به اندازه متوجه شدن اینکه هر لحظه از زندگی چقدر ارزشمند است، نمیتواند باعث هدفمند شدن آن (زندگی) شود .
 5.  هر چه در ناخودآگاه ذهن بکاریم و با تکرار آن را تغذیه کنیم یک روز به واقعیت تبدیل خواهد شد.
انگیزه های خود را بررسی کنید.
 •  اگر انگیزه های شما خالصانه و صادقانه باشند پیشرفت را تجربه خواهید کرد در غیر اینصورت هرگز به هدف نخواهید رسید.
 •  اعتبار واقعی از درون می آید. وقتی اعتماد به نفس شما با واکنش دیگران از بین نرود باعث ایجاد انگیزه معتبر و نتایج معتبر می شود.
 •  اعتماد به نفس خود را با تقویت شخصیت بالا ببرید. مهربان باشید. به جای گرفتن ببخشید. حتی به کسی که نمی تواند برای شما کاری انجام دهد اهمیت بدهید.
 •  از شما دعوت می کنم انگیزه های خود را بررسی کنید. مهم نیست در چه موقعیتی هستید اگر این کار را انجام ندهید زندگی خود را روی ستون های متزلزل می سازید. پس از انتقاد کردن، سیاست بافی کردن و کنترل نتایج پرهیز کنید.
 • به جای این که درگیر یک نتیجه خاص شوید زندگی خود را با اهداف جداگانه ای در نظر بگیرید. وقتی به نتایج متفاوت فکر کنید هماهنگ با روحیات خود پیش می روید و این آرامش درونی شما را به هدف می رساند. هدف یک چیز بیرونی نیست بلکه چیزی است که در درون خود دارید.