مشاوره فردی

مشاوره فردی

شما در موقعیت‌های مختلف مثلا زمان‌هایی که عصبانی می‌شوید.ناراحت می‌شوید.ذوق‌زده می‌شوید. از چیزی می‌ترسید، احساس پشیمانی و گناه می‌کنید . یا حتی زمانی که به‌شدت جذب یک نفر می‌شوید. از او خوشتان می‌آید. چگونه برخورد می‌کنید؟ هیجانات‌تان را سرکوب می‌کنید .یا اجازه می‌دهید بروز پیدا کنند؟ شما آن‌ها را مدیریت می‌کنید. یا اجازه می‌دهید احساسات و هیجانات‌تان شما را مدیریت کنند؟ به نظر شما سرکوب کردن .هیجان‌ها موثرتر است یا مدیریت کردن‌شان؟ اصلا درباره هیجان چقدر می‌دانید .تا چه حدی هیجانات‌تان را می‌شناسید و می‌توانید .آنها را پیش‌بینی و مدیریت کنید؟ 
آیا می دانستید که برای از بین بردن حال بدتان، به چه چیزهایی نیاز دارید
در حقیقت، انواع مختلفی از مشکلات وجود دارد. که بر مردم تأثیر می گذارند. اجتماعی، اقتصادی، و فرهنگی . متأسفانه اینها می توانند موجب حال و خلق بد شما شوند. با این حال، اگر چه بسیاری از مردم به آن اعتقاد ندارند. اما درمان برای هر فرد متفاوت است. درست مانند آنچه که در بیماری ها اتفاق می افتد. احساس ناراحتی، عصبانیت ، اضطراب، خستگی، افسردگی و یا مشکلات جسمی و روحی که بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهند، بر سلامت و حالت شما تأثیر می گذارند
مدیریت نکردن صحیح هیجان‌ها علاوه بر اینکه بر روابط اجتماعی شما تأثیر می‌گذارد. سلامت جسمانی و روانی شما را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد .از این رو برای حفظ سلامت خود و حفظ و بهبود روابط اجتماعی‌تان و بالا بردن. کیفیت زندگی‌تان لازم است .توانایی مدیریت صحیح هیجان‌ها که یکی از مهارت‌های زندگی است .را در خود ارتقا دهید. 
خدمات قابل ارائه در مشاوره فردی
خدماتی نظیر مدیریت زمان ، رفع بی خوابی ، انتخاب همسر ، رفع افکار منفی ، مقابله با استرس ،اضطراب ، وسواس، راهکارهای موفقیت ، انواع مهارت های ارتباطی مانند افزایش اعتماد به نفس ، غلبه بر مشکلات ، رفع اختلالات شخصیتی ، مدیریت بحران و … در قالب مشاوره فردی قابل ارائه است. شما می توانید در محیطی محرمانه مشکلات خود را در میان گذاشته و راهکار مناسب آنرا دریافت کنید.