تمرین کردن عملی در زندگی

خیلی از دوستان نمیدونن که چطور تمرین کردن عملی در زندگی شون رو پیاده کنن تا بتونن ضمن تمرین کردن عملی به صورت عینی در زندگیشون با مسائل زندگیشون روبرو بشن . با تمرین کردن عملی خودمونو برای شرایط جدید زندگیمون به صورت عملی آماده کنیم.

تمرین کردن عملی در زندگی

تمرینها و سؤالات در واقع باعث میشه که ما کم کم خودمون رو بشناسیم و در همون مسیر کم کم تغییرات رو در خودمون و زندگیمون ایجاد کنیم و هیچوقت در زندگی هیچ اتفاقی به صورت یهویی نمیوفته و هیچوقت یهویی زندگی کسی تغییر نمیکنه ما بایستی تکامل رو در این مسیر طی کنیم.

عوامل عدم اجرایی شدن کارهامون

بزارید با یک موضوع که چند وقت پیش بهش برخورد کردم شروع کنم که یک دوست اومد و گفت که من دیگه این شرایط رو دوست ندارم و دوست دارم زندگیم تغییر کنه و … در واقع یک خواسته ای داشت که اکثر ما انسانها اونا رو میخوایم اما سؤالی که من ازش پرسیدم این بود چقدر به سؤالات و تمرینهای آموزشی گوش میدی و اونارو انجام میدی؟

جوابی که داد این بود که یک عامل جلوی من رو برای انجا م دادن این آموزشها میگیره و درست میگفت همیشه یک عامل وجود داره که جلو حرکت کردن مارو بگیره، اما بهش این نکته رو گفتم که تغییر کردن و انعطاف پذیر شدن درونی آروم آروم صورت میگیره و با تمرین کردن و فکر کردن میشه این موضوع رو کم کم در خودمون ایجاد کنیم و اون رو رشد بدیم.

تمرین کردن عملی مهمترین کار زندگی

هیچ رفتار و عادت در درون ما یهویی شکل نگرفته که ما بخوایم یهویی اونا رو از بین ببریم پس وقتی در هر آموزشی به یک سؤال و یک تمرین برخورد کردین کمی صبر کنید به اون موضوع فکر کنید بعد انجام بدید. چون درک اصلی و مفهوم اصلی اون آموزش داخل اون تمرین و اون سواله و همین نکته باعث میشه که بعد از عملی کردن اون تمرین بتونم درک بهتری از این موضوع پیدا کنیم اگر میخواید هر چیزی داخل زندگیتون تأثیر بذاره و در بلند مدت باعث تغییر رفتار و عادتهای شما بشه بایستی اون رو انجام بدید و تمرین کنید. چون شما به تمرینات و راهکارهای اختصاصی نیازمندین !